Masaż na 4 ręce, czyli naturalny odlot

Masaż synchroniczny nazywany również masażem na 4 ręce. Mimo, iż jest on uznawany jako trudny do prawidłowego wykonania, jednak jest bardzo ekskluzywny i potrafi przynieść osobie masowanej maksimum przyjemnych doznań. Jeśli chcesz przekonać się o tym na własnej skórze, skorzystaj z kompleksowych usług naszego salonu masażu DESERT ROSE!

Skuteczne działanie masażu na 4 ręce

Profesjonalnie wykonany masaż na 4 ręce to jeden z najlepszych, naturalnych sposobów jaki przeciwdziała objawom stresu. Mimo, iż jest on zazwyczaj rozwinięciem masażu klasycznego, jednak różnica polega na tym, że techniki wykonywane są jednocześnie przez dwie masażystki. Ze względu na fakt, iż masażystki starają się działać jednocześnie na lewą oraz prawą stronę ciała osoby masowanej, masaż ten nazywany jest właśnie masażem synchronicznym.

Masaż na 4 ręce to zdwojone doznania

Klasyczny masaż wykonywany przez jedną masażystkę potrafi przenieść osobę masowaną w zupełnie inny, nowy świat pełen błogości. Masaż na 4 ręce w sposób ekstremalny potęguje tego typu doznania. To rodzaj zabiegu, który dedykowany jest przede wszystkim osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Ciało, które uwolniona jest z napięć i stresu pozytywnie oddziałuje na umysł. Przepełnienie błogością wyzwala uśmiech, radość oraz spełnienie. W związku z powyższym warto, aby ten rodzaj masażu był nagrodą po trudnym dniu lub otwierał okres relaksu i wypoczynku.

Doświadczeni specjaliści podkreślają szczególną wartość masażu na 4 ręce, zwracając uwagę na fakt, że stymuluje on jednocześnie dwie półkule mózgu. To jedna z głównych przyczyn, które sprawiają, że osoby szczególnie podatne na taką stymulację zupełnie odpływają i zatracają się na chwilę w przyjemnych odczuciach płynących z ciała. Odpowiednio dobrana temperatura pomieszczenia, delikatna muzyka unosząca się w tle oraz często dodatkowe olejki aromatyczne pomagają pozbyć się niepotrzebnej gonitwy myśli. Co ciekawe, Klienci, którzy poddają się temu zabiegowi twierdzą, że doznania są na tyle silne, iż tracą poczucie upływu czasu. Nic w tym dziwnego, bowiem masaż na 4 ręce wyróżnia się płynnością technik, użyciem dłoni, nadgarstków, przedramion oraz łokci.

Masaż nie może boleć

Osoby, które dotychczas poddawały się wyłącznie masażowi leczniczemu nie rozumieją do końca prawdziwych celów zabiegów typowo relaksacyjnych. Choć masaże manualne mogą czasem wiązać się z poczuciem dyskomfortu, jednak masaż, którego celem jest rozładowanie napięć musi być łagodny a jego tempo nie powinno być zbyt szybkie. Nie oznacza to jednak, iż tego rodzaju masaż nie ma wartości leczniczych. Jest to bowiem doskonały sposób na przywrócenie równowagi, poprawę ukrwienia skóry oraz krążenie limfy. Właśnie dlatego część osób dzięki temu zabiegowi może odczuwać wiele pozytywnych efektów m.in. w postaci ustąpienia bólu pleców, głowy czy karku.


Masaż na 4 ręce to nie tylko przyjemność i spełnienie, ale również wiele cennych właściwości leczniczych. Jeśli chcesz przekonać się o tym osobiście, odwiedź nasz salon masażu DESERT ROSE. Zapraszamy!