Sposób na zdrowe ciało i umysł? Postaw na Lomi Lomi

W ciągu ostatnich lat masaże relaksacyjne cieszę się coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów. Wynika to z faktu, iż są nie tylko bardzo przyjemne, ale również korzystnie wpływają na cały organizm człowieka. Dzięki nim można chociaż na chwilę zapomnieć o problemach życia codziennego.

Moc masażu Lomi Lomi

Głównym celem dostępnego w ofercie naszego salonu masażu zabiegu Lomi Lomi jest pozbycie się wszelkich napięć i blokad, które znajdują się w człowieku. Co istotne? Zbawienne oddziaływanie masażu wpływa, zarówno na ciało, jak i umysł. Skutecznie regeneruje siły witalne i przywraca harmonię nie tylko z samym sobą, ale również z otoczeniem. Sprzyja również obniżaniu napięcia mięśniowego i eliminuje różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Co więcej? Świetnie wspomaga też układ krwionośny i trawienny. Wiele korzyści jakie wynikają z zabiegu doceniają osoby, które zmagają się z depresją, stresem bądź stanem lękowym. Masaż Lomi Lomi to zaspokojenie potrzeby dotyku, duże źródło radości i szczęścia.

Postaw na Lomi Lomi i odpręż się we wspaniałej, wyjątkowej atmosferze

Lomi Lomi to rodzaj bardzo relaksującego rytuału jaki wykonywany jest przy blasku zapalonych świec. Zabiegowi towarzyszy starannie wyselekcjonowana muzyka relaksacyjna, a ciało osoby masowanej otula zapach aromatycznych olejków eterycznych. Nasze doświadczone masażystki na początku uciskają plecy, następnie podudzia, ramiona, nogi, brzuch, klatkę piersiową, kark oraz twarz. Staranie wsłuchują się w oddech masowanej osoby oraz precyzyjnie odczytują znaki wysyłane przez jej ciało i w ten sposób dobierają odpowiednie ruchy.


Zależy Ci na oczyszczeniu ciała i spokoju ducha? Koniecznie sprawdź naszą ofertę, odwiedź nasz salon masażu i poczuj się wyjątkowo. Serdecznie zapraszamy do DESERT ROSE!