Wyjątkowy masaż erotyczny różnych obszarów ciała – cenne wskazówki

Wykonany w profesjonalny sposób masaż erotyczny może spowodować niezapomniane chwile i doprowadzić do gwałtownego orgazmu. Jeśli zależy Ci na tym, aby dać niesamowitą przyjemność swojej ukochanej, skorzystaj z naszych cennych wskazówek. Zapoznaj się z poniższym poradnikiem i podaruj swojej partnerce wyjątkową moc wrażeń.


Masaż erotyczny – zacznij od głowy

W subtelny sposób pocieraj skórę głowy i rysuj linie od nasady włosów do jej szyi. Wykonuj te ruchy na zmianę i przejdź do tyłu głowy.

Stosuj olejki

Pamiętaj, aby podczas masowania pleców, nie tylko je masować, ale rozprowadzać na nich olejki. Rób to powoli, używając w pełni dłoni. Bardzo delikatnie przesuwaj olej z ramion na pośladki, ręce i nogi.

Zawsze zmierzaj we właściwym kierunku

Prawidłowy ruch w trakcie wykonywania masażu ma bardzo duże znaczenie – odbywa się on wzdłuż mięśni. Należy o tym koniecznie pamiętać, bowiem jeśli poruszasz się po mięśniach, może to przynieść efekt odwrotny od oczekiwanego, czyli spowodować nieprzyjemne i bolesne doznania dla partnerki.

Odkrywaj strefy erogenne

Gdy wstępne pieszczoty dobiegną końca i Twoja dziewczyna jest już rozluźniona, możesz przejść do masowania stref erogennych. Rozpocznij od głaskania tuż nad rozszczepem pośladkowym. Zadbaj o to, aby Twoje pociągnięcia powoli i stopniowo przeradzały się w ugniatanie dolnego obszaru pośladków.


Przechodząc w trakcie masażu erotycznego do ud, również możesz zacząć od głaskania, powoli zmieniając je w ugniatanie. Lekkie i subtelne przejechanie dłonią po całym udzie z pewnością wywoła u Twojej partnerki bardzo ciekawe doznania. Masując brzuch pamiętaj, aby poruszać się od pępka do boków. Wykonywane ruchy zawsze powinny być delikatne i miękkie.

Kolejną częścią ciała, na którą powinieneś zwrócić szczególną uwagę są piersi – wymagają one delikatnego i czułego dotyku. Twoje ruchy powinny być skierowane w stronę sutków. Drażnij swoją partnerkę – wykonuj ruchy tak bardzo zwiewne, aby Twoje dłonie były ledwo wyczuwalne na jej ciele.


Postępując według wyżej wymienionych wskazówek zapewnisz swojej drugiej połówce rozkosz i niezapomniane chwile. Co więcej? Możesz być pewien, że ona również odwdzięczy się Tobie tym samym.