Masaż tajski znajdujący się w ofercie Desert Rose cieszy się bardzo dużą popularnością wśród Klientów. To buddyjska technika, która łączy w sobie elementy rozciągania jogi z pracą z kanałami energetycznymi i krwiobiegiem. Masaż tajski świetnie uśmierza bóle stawów, napięcia mięśniowe oraz przynosi ulgę osobom cierpiącym na migrenę i depresję.

Do wykonania masażu angażowana jest praktycznie każda część ciała masażystki: od stóp przez ręce, po łokcie i kolana. Cała sesja odbywa się na cienkiej macie ułożonej na podłodze. Od klasycznego masażu masaż tajski różni się głównie swoją symboliką oraz tym, że Klient co jakiś czas zmienia swoje pozycje. Poza leżeniem na plecach i brzuchu przewraca się również na boki oraz przyjmuje pozycję siedzącą.

Tajski masaż Warszawa – masaż relaksacyjny

Tajski masaż Warszawa to rodzaj głębokiego masażu, który stanowi połączenie akupresury, pasywnej jogi, rozciągania oraz refleksologii. Profesjonalnie wykonywany przez nasze masażystki przekłada się na osiągnięcie głębokiego rozluźnienia mięśni, ścięgien oraz stawów. Jedną z największych zalet tajskiego masażu jest to, że może być wykonywany w dowolnym, luźnym ubraniu. Ponadto, nie jest wymagane również stosowanie olejku. Jeżeli bycie nago w obecności masażystki jest dla ciebie czymś zbyt intymnym, koniecznie zapoznaj się z tą ofertą i poznaj możliwości, jakie oferuje nasz masaż tajski.

Jak wygląda masaż tajski?

Przede wszystkim do klasycznego tajskiego masażu dobrze jest się wcześniej przygotować. Dlaczego? To technika masażu, która wykorzystuje różne pozycje jogi, a dodatkowo jest dość intensywna, dlatego zaleca się unikanie obfitych posiłków przed wykonaniem masażu. Tajski masaż Warszawa wykonywany jest w 5 pozycjach: na plecach, na brzuchu, na bokach oraz pozycji siedzącej. Co istotne? W każdej z tych pozycji zabieg rozpoczyna się od stóp i posuwa w kierunku głowy.

Warto zaznaczyć, iż masaż tajski daje bardzo wiele korzyści zdrowotnych: nie tylko łagodzi stres, ale sprawdza się również w przypadku różnych bóli i kontuzji. Jest to także świetna opcja dla tych, którzy bardziej komfortowo czują się w ubraniach podczas masowania niż nago.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i poznania tej relaksacyjnej techniki masażu. Podaruj sobie lub bliskiej Ci osobie chwilę pełną relaksu i spokoju!

 1. Awatar Tomek
  Tomek

  Przepiękne masażystki, które z czułością i troską podchodzą do wykonywanego masażu. To naprawdę wyjątkowe miejsce w sercu stolicy!

  (5/5)
 2. Awatar Wiktor
  Wiktor

  Tajski masaż odkrył przede mną samego siebie na nowo. Wizyta w Desert Rose była dla mnie czymś wspaniałym, przeżyciem jedynym w swoim rodzaju. Polecam!

  (5/5)
 3. Awatar Mark
  Mark

  Specyficzny, jedyny w swoim rodzaju tajski masaż. Czułem się jak na innej planecie, pozbawiony zmartwień i kłopotów. Bardzo miłe doświadczenie.

  (5/5)
 4. Awatar Antek
  Antek

  Piękno samo w sobie. Polecam każdemu, kto chce zapomnieć o problemach i poczuć się wolnym.

  (5/5)
 5. Awatar Leon
  Leon

  Doskonała technika masażu, dzięki której poprawiła się jakość mojego snu. Tajski masaż pozwolił mi zachować harmonię między ciałem a duchem. Super doświadczenie.

  (5/5)
 6. Awatar Kamil
  Kamil

  Doskonałe miejsce na relax! Nie ma drugiego takiego. To moja kolejna wizyta, i z całą pewnością wiem, że nie ostatnia. To najlepszy salon masażu.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *