To rodzaj masażu, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wielu Klientów. Tajski masaż świetnie radzi sobie m.in. z bólami stawów, napięciem mięśniowym oraz przynosi dużą ulgę osobom, które cierpią na migrenę i depresje.

Warto zaznaczyć, iż do wykonania tej techniki masażu wykorzystywana jest każda część ciała masażystki, poczynając od stóp przez ręce a kończąc na łokciach i kolanach. Zastanawiasz się, co wyróżnia masaż tajski? Od standardowego masażu różni się on głównie swoją symboliką oraz tym, że Klient co jakiś czas zmienia swoją pozycję – nie tylko leży na plecach i brzuchu, ale przewraca się również na boki oraz przyjmuje pozycję siedzącą.

Pełny masaż relaksacyjny

Tajski masaż Warszawa to rodzaj bardzo głębokiego masażu. To połączenie akupresury, jogi, refleksologii oraz rozciągania. Wykonywany przez doświadczone masażystki w naszym salonie sprawia, że możesz osiągnąć głębokie rozluźnienie mięśni, ścięgien oraz stawów. Należy zaznaczyć, iż w tej technice masażu nie jest wymagane stosowanie olejku. Ponadto, może być on wykonywany w dowolnym, luźnym ubraniu.

Jak wygląda tajski masaż?

Bardzo istotne jest, aby do klasycznego tajskiego masażu dobrze się przygotować. Pamiętaj, iż jest to technika, która wykorzystuje wiele różnych pozycji jogi a w dodatku jest dość intensywna, dlatego nie zaleca się obfitych posiłków przed sesją. Sam masaż wykonywany jest w kilku pozycjach: na plecach, na brzuchu, na bokach oraz w pozycji siedzącej. Niezależnie od wybranej pozycji masaż rozpoczyna się od stóp i posuwa w kierunku głowy.

Masaż tajski to pełen pakiet zdrowotnych korzyści – m.in. łagodzi stres oraz pomaga pozbyć się wielu różnych bóli i kontuzji. Jest to również doskonała opcja dla tych, którzy bardziej wygodnie i komfortowo czują się w ubraniach podczas sesji niż nago.

Chcesz poznać bliżej tą relaksacyjną technikę masażu? Koniecznie sprawdź naszą ofertę i umów się na wizytę w naszym salonie. Zapraszamy!

 1. Tomek

  Przepiękne masażystki, które z czułością i troską podchodzą do wykonywanego masażu. To naprawdę wyjątkowe miejsce w sercu stolicy!

  (5/5)
 2. Wiktor

  Tajski masaż odkrył przede mną samego siebie na nowo. Wizyta w Desert Rose była dla mnie czymś wspaniałym, przeżyciem jedynym w swoim rodzaju. Polecam!

  (5/5)
 3. Mark

  Specyficzny, jedyny w swoim rodzaju tajski masaż. Czułem się jak na innej planecie, pozbawiony zmartwień i kłopotów. Bardzo miłe doświadczenie.

  (5/5)
 4. Antek

  Piękno samo w sobie. Polecam każdemu, kto chce zapomnieć o problemach i poczuć się wolnym.

  (5/5)
 5. Leon

  Doskonała technika masażu, dzięki której poprawiła się jakość mojego snu. Tajski masaż pozwolił mi zachować harmonię między ciałem a duchem. Super doświadczenie.

  (5/5)
 6. Kamil

  Doskonałe miejsce na relax! Nie ma drugiego takiego. To moja kolejna wizyta, i z całą pewnością wiem, że nie ostatnia. To najlepszy salon masażu.

  (5/5)
 7. Krystian

  Tajski masaż to egzotyczna wyprawa i niezapomniana przygoda dla ciała i ducha. Dzięki tej technice masażu nabrałem nowych sił i energii, która teraz towarzyszy mi każdego dnia!

  (5/5)
 8. Tomasz

  Polecam wszystkim tajski masaż. Ta perfekcyjna technika masażu to niezapomniana chwila relaksu i ogromne ilości nowej energii. Po masażu czuje się jak nowo narodzony!

  (5/5)

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *