Odkryj nowe doznania z masażem Nuru

Powodów, dla których warto skorzystać z profesjonalnego masażu erotycznego Nuru w DESERT ROSE jest naprawdę wiele. Co więcej? Wbrew krążącym opiniom, z którymi z pewnością zetknąłeś się nieraz w sieci, nie jest to usługa seksualna. To rodzaj wspaniałego zabiegu relaksacyjnego, który sprawi, że poczujesz się odprężony i na nowo spojrzysz na świat.

Nuru, czyli niezwykły masaż

Proponowany przez nas masaż NURU kojarzy się z nie tylko z czymś przyjemnym, ale również relaksującym. W połączeniu z odrobiną subtelnego erotyzmu staje się świetnym sposobem na rozładowanie napięcia. Zabieg ten pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego. Co ciekawe, w sztuce Dalekiego Wschodu masaż erotyczny zajmował szczególną pozycję.

Technika Nuru wywodzi się z Japonii – od wieków wykorzystywana była również w krajach Dalekiego Wschodu. Każdego roku, w tym również w Polsce zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród Klientów. Wyjątkowo zmysłowy masaż erotyczny Nuru nazywany jest również masażem body to body. W odróżnieniu od tradycyjnego masażu, w którym używa się wyłącznie rąk bądź ramion, masaż Nuru odbywa się samym ciałem. Do jego wykonania wykorzystuje się specjalny żel Nuru.

Pobudź swoje zmysły i wyzwól magiczne doznania

Wykonywany przez nasze doświadczone masażystki masaż erotyczny Nuru potrafi wspaniale odprężyć. Dedykowany jest szczególnie osobom zestresowanym, przemęczonym, cierpiącym na depresję bądź borykającym się z innymi problemami, zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi. Posiada właściwości relaksujące oraz odpręża wszystkie mięśnie. Gwarantujemy, że dzięki swojej ogromnej sile nie tylko uwolni Cię od stresu, ale pomoże pozbyć się wewnętrznych blokad, z którymi nie możesz sobie sam poradzić.


Zmysłowy blask świec, cicha unosząca się w tle muzyka, piękny zapach aromatycznych olejków oraz duża przestrzeń – właśnie w takiej atmosferze odbywa się sesja masażu erotycznego Nuru, z którego możesz skorzystać w naszym salonie. Zapraszamy do DESERT ROSE!