Czy wiesz, że masaż nuru jest najbardziej zmysłowym rodzajem masażu na świecie? Wykonywany w naszym salonie przez profesjonalne masażystki zapewnia niepowtarzalne doznania, nie tylko w sferze fizycznej, ale również psychicznej oraz seksualnej. Masaż nuru Warszawa to doskonały wybór, który pozwala osiągnąć poczucie głębokiego relaksu, odprężenia oraz co najważniejsze spełnienia. Ze względu na fakt, iż dotyka sfery seksualnej pozwala skutecznie rozładować zgromadzone napięcie i naładować nową energią. Wybierając Desert Rose możesz być pewien, że sesję nuru zapamiętasz na całe życie.

Masaż nuru – dbamy o wyjątkową atmosferę

Masaż nuru Warszawa to bardzo intymna i zmysłowa technika masażu. Z tego powodu bardzo istotne jest zadbanie o odpowiednią atmosferę. Nasze spa zostało stworzone z dbałością o wszystkie nawet najmniejsze detale. Wyjątkowe wnętrze, delikatna unosząca się w tle muzyka oraz zapach olejków eterycznych sprawiają, że wszystkie Twoje zmysły zostają pobudzone.
Należy zaznaczyć, iż masaż nuru nie ma na celu szybkiego rozładowania napięcia seksualnego, ale również jego początkowe budowanie. Dzięki temu możesz osiągnąć wielki szczyt, który napełni Cię pozytywną energią na bardzo długi czas.

Masaż ciałem

Masażu nuru to rodzaj masażu ciałem. Podczas sesji, zarówno Ty, jak i masażystka jesteście kompletnie nadzy. Profesjonalne masażystki wykorzystują całe swoje ciało, piersi, pośladki, uda aby wymasować Twoje spragnione ciało z pełną rozkoszą. Jest to masaż bardzo intymny, ponętny, a jednocześnie delikatny. Nasza oferta to świetne rozwiązanie dla wszystkich mężczyzn, którzy cenią sobie piękno kobiecego ciała. Masaż nuru Warszawa to pewność i gwarancja nie tylko fizycznego relaksu, ale również odpowiedź na potrzeby sfery seksualnej.

Ta technika masażu spełnia fantazje wielu mężczyzn i pomaga skutecznie rozładować napięcie seksualne. Na początku masażu mężczyzna leży na brzuchu, a więc nie widzi masażystki, przez co jest jeszcze bardziej podekscytowany. Ruchy masażystki nieustannie zmieniają się, poczynając od wolnych do szybkich i odwrotnie. Kiedy Klient jest pobudzony przewraca się go na plecy i rozpoczyna masowanie brzucha, ramion, ud oraz nóg

Masaż nuru Warszawa – olejki i świece zapachowe

Dzięki masażowi nuru Klient może jednocześnie zrelaksować się i pobudzić. W trakcie wykonywania zabiegu, czyli podczas pocierania ludzkiego ciała istotną częścią są świece zapachowe i olejki. Dzięki nim Klient może zanurzyć się w intymnej atmosferze, aby odpowiednio dostroić ją do specjalnych, nieopisanych przyjemności.
Erotyczny masaż nuru to gwarancja zdrowego i mocnego ciała. Jest ucieleśnieniem wielu tajemnych fantazji, potrafi obudzić wigor ciała, jasne myśli oraz oświecić umysł. Dzięki niemu zapomnisz o wszystkich problemach, zmartwieniach i potem stawisz im czoła ze zdwojoną siłą. Zapraszamy do Desert Rose!

 1. Awatar Roberto
  Roberto

  Szalone doznanie, godne polecenia! Świetny, naprawdę rewelacyjny masaż. Miejsce i atmosfera jak nigdzie indziej. Super

  (5/5)
 2. Awatar Konrad
  Konrad

  Piękne i miłe doświadczenie, które zostaje na zawsze w pamięci. Byłem zestresowany i przytłoczony codziennymi problemami. Po wizycie w salonie dostałem potężny zastrzyk pozytywnej energii. Dziękuję!

  (5/5)
 3. Awatar Mirek
  Mirek

  Starannie dobrana muzyka i relaksujące otoczenie wprowadziły mnie w wyjątkowy nastrój. To najwyższy poziom usług, które szczerze mogę polecić każdemu.

  (5/5)
 4. Awatar Roberto
  Roberto

  Masaż Nuru to coś pięknego, chwila zapomnienia. Kocham to miejsce i na pewno tu wrócę. Dzięki masażowi uwolniłem swoją energię na nowo i wiem, że żyje!

  (5/5)
 5. Awatar Norbert
  Norbert

  Extra naprawdę super zmysłowy masaż! Nuru masaż sprawił, że na nowo odżyłem i jestem pełen energii do działania. Żałuję, że wcześniej z niego nie skorzystałem.

  (5/5)
 6. Awatar Sebastian
  Sebastian

  Jak dla mnie, to najbardziej zmysłowa i erotyczna technika masażu. Dzięki Nuru odzyskałem olbrzymie ilości energii. Teraz czuje się pełen wigoru i chęci do życia- mogę góry przenosić!

  (5/5)

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *