Masaż nuru to technika uznawana za najbardziej zmysłową na świecie. To świetny sposób na osiągnięcie bardzo głębokiego relaksu, odprężenia oraz poczucie całkowitego spełnienia. Co więcej? Wykonywany w naszym salonie masaż nuru skutecznie rozładowuje zgromadzone napięcie i pozwala naładować się nową, pozytywną energią na wiele dni. To rodzaj masażu, który z pewnością zapamiętasz na zawsze.

Wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera

Masaż nuru Warszawa jest intymnym doznaniem, które pobudza wszystkie zmysły. Nasz salon masażu to miejsce stworzone z dbałością o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Mowa tutaj nie tylko o klimatycznym ,wyjątkowym wnętrzu oraz delikatnej muzyce ,która unosi się w tle, ale również magicznym zapachu olejków eterycznych. Połączenie tych rzeczy sprawi, że poczujesz się wspaniale.

Profesjonalny masaż ciałem

Podczas masażu zarówno Ty, jak i masażystka jesteście nadzy. Doświadczone masażystki Desert Rose wykorzystują każdą część swojego ciała: pośladki, piersi, uda, aby wymasować Twoje ciało i zapewnić Ci maksymalną rozkosz. Korzystając z naszej oferty zyskujesz pewność i gwarancję nie tylko fizycznego i psychicznego relaksu, ale również seksualnego.

To unikalna technika masażu, która spełnia wszystkie fantazje mężczyzn i skutecznie rozładowuje zgromadzenie napięcie seksualne. Dzięki temu osiągnięcie pełnego spełnienia daje znacznie więcej satysfakcji. Ze względu na formę nie jest to szybki masaż. Masaż nuru to nie tylko szybkie rozładowanie napięcia seksualnego, ale również jego budowanie tak aby na końcu osiągnąć wielki szczyt, który napełni Cię pozytywną energią na długi okres czasu.

Starannie dobrane olejki i świece zapachowe

Masaż nuru sprawia, że możesz się w pełni zrelaksować a jednocześnie pobudzić. W trakcie sesji duże znaczenie odgrywają starannie wyselekcjonowane świece zapachowe, dzięki którym Klient może osiągnąć nieopisane dotąd przyjemności. Ta technika masażu jest gwarancją zdrowego i mocnego ciała. Gwarantujemy, że dzięki niemu szybko zapomnisz o wszystkich swoich problemach i zmartwieniach.

 1. Roberto

  Szalone doznanie, godne polecenia! Świetny, naprawdę rewelacyjny masaż. Miejsce i atmosfera jak nigdzie indziej. Super

  (5/5)
 2. Konrad

  Piękne i miłe doświadczenie, które zostaje na zawsze w pamięci. Byłem zestresowany i przytłoczony codziennymi problemami. Po wizycie w salonie dostałem potężny zastrzyk pozytywnej energii. Dziękuję!

  (5/5)
 3. Mirek

  Starannie dobrana muzyka i relaksujące otoczenie wprowadziły mnie w wyjątkowy nastrój. To najwyższy poziom usług, które szczerze mogę polecić każdemu.

  (5/5)
 4. Roberto

  Masaż Nuru to coś pięknego, chwila zapomnienia. Kocham to miejsce i na pewno tu wrócę. Dzięki masażowi uwolniłem swoją energię na nowo i wiem, że żyje!

  (5/5)
 5. Norbert

  Extra naprawdę super zmysłowy masaż! Nuru masaż sprawił, że na nowo odżyłem i jestem pełen energii do działania. Żałuję, że wcześniej z niego nie skorzystałem.

  (5/5)
 6. Sebastian

  Jak dla mnie, to najbardziej zmysłowa i erotyczna technika masażu. Dzięki Nuru odzyskałem olbrzymie ilości energii. Teraz czuje się pełen wigoru i chęci do życia- mogę góry przenosić!

  (5/5)
 7. Jan

  Nuru masaż to jedyny w swoim rodzaju masaż, który spełnił wszystkie moje oczekiwania. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony i na pewno tutaj wrócę! Polecam

  (5/5)
 8. Lucjan

  Cóż mogę powiedzieć? Extra, super, wspaniale!!! Nuru masaż to strzał w 10!

  (5/5)
 9. Lukas

  Masaż nuru to coś niesamowitego. Jestem mega odprężony i pozytywnie nastawiony na kolejny.
  Pozdrawiam serdecznie.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *