Funkcje masażu Lingam dla mężczyzn

Salon masażu erotycznego DESERT ROSE w Warszawie oferuje różne rodzaje masażu. To jedne z najskuteczniejszych sposobów na relaks i stres. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się masaż Lingam. Na czym polega proces masażu i jakie korzyści niesie ze sobą ten zabieg? Informujemy poniżej!

Erotyczny masaż Lingam – proces

W naszym salonie pracują profesjonalne masażystki, które biegle posługują się techniką masażu Lingam. Poprzez wykonywane ruchy wpływają one na strefy erogenne, co pozwala wywołać u mężczyzny silne podniecenie. Jednak należy zaznaczyć, iż celem takiego masażu nie jest wyłącznie to, bowiem ma on również działanie relaksujące i pozytywny wpływ na zdrowie, w tym również stan potencji. Dotykanie narządów płciowych odbywa się wyłącznie rękami.

Co istotne? Bardzo wielu myli masaż Lingam z masturbacją, jednak w rzeczywistości nie jest to do końca prawdą. W trakcie masażu masażystka dotyka narządów płciowych dłonią lub palcami – gładzi je, masuje, jednocześnie pieszcząc prostatę i jądra. Różnorodność dotyku, regulacja jego siły oraz pełna kontrola sytuacji sprawia, że osiągalny jest maksymalny kontakt emocjonalny między partnerami. Masaż Lingam jest wykonywany nie tylko na narządzie erogennym, ale również na nieerogennym. Warto przy tym zaznaczyć, iż istnieje duża liczba technik tego masażu – zależą one od różnych punktów m.in. od tego jak wrażliwe są niektóre strefy. W naszym salonie już sama atmosfera sprzyja erotycznym zabawom.

Proces masażu Lingam podzielony jest na trzy etapy. Gdy masażystka czuje, że Klient jest mocno podniecony, przechodzi do drugiego etapu, który polega na jak najdłuższym utrzymywaniu go na szczycie ostatniego etapu – dostanie orgazmu. To doskonała praktyka cielesna, dzięki której mężczyzna będzie lepiej odczuwał swoje ciało, a ty samym mógł je kontrolować.


Masaż Lingam w salonie DESERT ROSE – korzyści


W DESERT ROSE pracują najpiękniejsze dziewczyny, które dbają o siebie i są gotowe zrobić wszystko, abyś zapomniał o otaczających Cię problemach i osiągnął najwyższy szczyt przyjemności. Ich profesjonalizm oraz możliwość nawiązania poufnego kontaktu sprawią, że poczujesz się w pełni zrelaksowany. Każdy Klient może u nas liczyć na gwarancję czystości, komfortu i prywatności. Zapraszamy serdecznie!