Erotyczny masaż miejsc intymnych, czyli Yoni i Lingam

Zastanawiasz się, jak zrobić generalne porządki z samym sobą? Jest na to proste a zarazem niezwykle skuteczne rozwiązanie – ceremonia masaży i intymnych miejsc. Zarówno masaż Yoni, jak i Lingam pomogą Ci odnaleźć siebie, nauczyć się siebie na nowo, wydobyć oraz skierować energię w odpowiednie miejsca. Dzięki nim zobaczysz na nowo swoje piękno i pokochasz siebie, odrzucisz pogardę i nietolerancję wobec własnego ja. Innymi słowy, jest to skuteczna metoda, która pomaga posprzątać swoje wnętrze.

Yoni i Lingam – masaż miejsc intymnych

Pojęcie intymności może mieć różne znaczenia. Dla jednych będzie odnosiła się wyłącznie do cielesności, do życia płciowego oraz miejsc intymnych, z kolei dla innych będzie to również sfera duchowa, emocjonalna oraz wspomnienia i przeżycia, które są ściśle związane z daną osobą. Zarówno jedna, jak i druga sfera intymna związana jest z cielesnością, miejscami intymnymi a także przeżyciami, które mogą się ściśle ze sobą łączyć.

Co istotne? Jeśli emocje oraz przeżycia są negatywne, mogą skutecznie blokować tę drogę. Blokady cielesnej sfery intymności pływają negatywnie na związek, relację z partnerem oraz utrudniają życie i odbierają radość z niego.

Ceremonie masażu Yoni i Lingam

Masaż Yoni i Lingam to ceremonie, w których poprzez swoje ciało możesz wejść w kontakt z własną duszą. Możesz głęboko wejść w głąb samego siebie, połączyć swoje ciało fizyczne i intymne ze swoją duszą. Masaż miejsc intymnych pozwala kobiecie w pełni odnowić kontakt ze swoją prawdziwą kobiecością, unerwić intymne miejsca, otworzyć się na nowo na poczucie dotyku oraz odrzucić wszelkie blokady i bariery. Z kolei mężczyźnie, masaż ten daje możliwość skupienia się na samym sobie, własnych emocjach, doznaniach, przeżyciach intymnych oraz na poczuciu bycia mężczyzną

Regularnie wykonywane ceremonie masaży Yoni i Lingam skutecznie wzmacniają ich dobroczynne oraz uzdrawiające działanie. W związku z tym, jeśli zależy Ci na tym, abyś mógł w pełni doświadczyć i otrzymać to co mogą takie sesje zaoferować, powinieneś poddać się kilkukrotnie tego typu masażom. Pamiętaj, że to Ty decydujesz o tym, co się wydarzy i nic nie będzie działo się poza ustalonymi przez Ciebie granicami. Jeśli będzie to Twój pierwszy raz w naszym salonie masażu, nie musisz się tym przejmować, ponieważ wszystkiego dowiesz się na miejscu i zostaniesz poprowadzony przez doświadczone masażystki.


Nie zastanawiaj się dłużej, przyjdź, sprawdź i poczuj się obdarowanym. Gwarantujemy, że w DESERT ROSE doświadczysz tego, czego być może nie doświadczyłeś jeszcze nigdy w swoim życiu. Zapraszamy!